MLSZ Pest Megyei Igazgatóság

Jelenlévő látogatók

Jelenleg 66 vendég és 0 felhasználó van vonalban.

Mi mentünk, ők jöttek és lőttek – gólokat

Megyei III. osztály Keleti csoportban 2015. október 25-én lejátszott Vasadi RSC – Táborfalva KSK felnőtt bajnoki mérkőzést szép számú közönség előtt rendeztük meg.

Gyönyörű őszi idő, két azonos szintű csapat, tehát minden adott volt egy jó mérkőzéshez.

A kezdő sípszó után rögtön helyzeteket alakítottunk ki. Két, három alkalommal is a kapuba találhattunk volna, de mégsem mi szereztünk vezetést. A vendég együttes iramodott meg a bal oldalon is a középre rúgott labdánál egyedül hagyott támadójuk második próbálkozásra, elsőre védett Kis Gábor, bevette kapunkat.

Csapatunk továbbra is rohamozott és jószerivel két percenként helyzetbe, ziccerbe kerültünk. Annyi kapu közeli szabadrúgást végezhettünk el, amennyit az elmúlt fordulók alatt összesen. A kapuba mégsem találtunk.

A félidő derekán egy szöglet utáni kipattanót nagyon jól talált el a ’Falvaiak első góljának szerzője és nagy gólt zúdított a hosszú felsőbe.

Nekünk továbbra sem ment a helyzetek gólra váltása, pedig könnyedén jutottunk el a kapu elé.

A szünetben kissé rendet kellett tenni a fejekben, mert nem a játékkal foglalkozott a társaság.

A folytatásban sem tudtunk újítani, sőt egyre jobban szétestünk. Foglalkoztunk egymással, a játékvezetővel és a segítőivel, olykor durván szabálytalankodtunk ellenfelünkkel. Természetesen az lett belőle, hogy hamar szétestünk. Nem küzdöttünk, hitte hagyott lett a csapat, hiányzott a fegyelmezettség.

A vendég együttes mindezt kihasználta, könnyű szerrel szerzett további találatokat. Kínosra és szégyenteljesre sikerült részünkről a találkozó.

Pontrúgás után, büntetőkből és akcióból is bevették kapunkat.

Számolhatatlan mennyiségű kihagyott ziccer után legalább a becsület gólt megszerezte Bódi Krisztián, de egy percre rá még kaptunk egy újabbat.

Kis túlzással lehetett volna, a kidolgozott helyzetek alapján a találkozó végeredménye akár 25-16. De míg nem merünk vagy nem akarunk egymásnak passzolni ellenfelünk kapuja előtt és mindent magunk szeretnénk megoldani bajban leszünk.

A viselkedést, amit az utolsó félórában bemutattunk nem lehet jellemezni, annyira katasztrofális volt.

A találkozót a Táborfalva nyerte meg hét egy arányban.

A Vasadi RSC – Táborfalva KSE mérkőzés hivatalos jegyzőkönyve ide kattintva megtekinthető.

Bódi József – Vezetőedző:

Hosszú évek óta mondom a játékosoknak, az életünk legnagyobb része munka és szenvedés. A maradék pici időt a focira fordítják és ezt kellene kiélvezni. Focizni!

Nem pedig arra várni, hogy hogyan tudok belerúgni a saját csapattársamba ha hibázik. Néha meg kell szenvedni és halni a győzelemért a pályán, és vannak olyan meccsek, amelyeket valahogy megnyerünk.

De a mai mérkőzésre egy teljesen szétesett csapatot kaptam és a boxolók nyelvével élve ma K.O.-t szenvedtünk.

Rossz kimondani, de teljes mértékben megérdemeltük.