Jelenleg 59 vendég és 0 felhasználó van vonalban.

FELNŐTT: 0-4

2012.10.28 Vasárnap 11:30 és 13:30

Játékvezető: Orosz István
Aszisztensek: Almási Petra, Csarnai Csaba

Rövid beszámoló a mérkőzésről. A  jelenlegi állapotunkhoz jó mérkőzést játszottunk a sportszerű abonyi csapattal. Csapatunk sajnos zsinorban 4. alkalommal hagyta el vesztesen a pályát. Ismét olyan mérkőzést játszottunk, amelyet az első félidőben a helyzetek alapján 3-4 góllal kellett volna vezetni, de sajnos jelenlegi  állapotunkban a kapu előtt rendre rosszabbnál-rosszabb döntéseket hozunk és nem tudunk jól és higgadtan dönteni. Az első félidőben jobbára a mi akaratunk érvényesült, mig a vendég csapat a kontrákra rendezkedett  be és abban bíztak, hogy nem fogjuk bírni erővel és akkor lecsapnak ránk. Sajnos mint korábban már említettük az igazán nagy helyzeteket nem tudtuk gólra-gólokra váltani és ilyenkor szokott jönni a futball örök igazsága, hogy amit Te elrontasz az  megbosszulja magát. A szünetre 0-0-ás eredménnyel vonultunk. A második játékrészre mindent megpróbáltunk elkövetni hogy gólt szerezzünk minél előbb, és éppen cserére készültünk, hogy még több támadóval rohamozzunk, de sajnos épp akkor kaptunk egy gólt, így még indokoltabbá vált a csere. Majd anyira kitámadtunk a gól után, hogy a vendégek ismét gólt tudtak szerezni, így már 2-0 volt az eredmámy, és szinte eldőlni látszott a mérkőzés. Majd ismét cseréltünk és még két támadot bevittünk és így is mentünk az eredmény után. A mérkőzés ezen szakaszában ismét magunkhoz ragadtuk a kezdeményezést és be szorítottuk a vendégeket a kapujuk elé, és ismét adódtak gólszerzési lehetőségeink, de vagy a vendég kapus védett bravúrral, vagy mi puskáztuk el a helyzeteket. Majd a vendégek még kétszer megkontráztak a 82.és a 85.percben amelyből gólakat is szereztek, így teljesen kiütéses győzelmet arattak a vendégek. Így a kialakulat a 4-0-ás vendég siker.

Összeségében, a végeredmény nem hűen tükrözi a valóságot, de a foci az már csak ilyen. Aki több gólt rúg mint az ellenfele, az nyeri a mérkőzést. Mi az első félidőben kihagytuk a ziccereket, addig a vendégek az összes helyzeteiket gólokra váltották. Amit meg kell jegyezni, hogy egy nagyon sportszerű és kúlturált csapattal játszottunk ezen az októberi hideg hétvégén, és  meg kell jegyezni,hogy az abonyi ifjúsági és felnőtt csapattol csak tanulhatunk mi is, illetve több csapat is az osztályban a sportszerűség minta példája az Abonyi KID FC. További sok sikert kívánunk nekik. Köszönjük szurkolóink bíztatását.