Programok a pályán

   

Hajrá Vasadi RSC

Kövess minket...

Következő mérkőzések

2020.

Tabella

Pest megye IV. osztály

Délkeleti csoport

2019/2020

 

Hely Csapat Pont
1. Hernádi SE  20
2. Ceglédberceli KSE  19
3. Táborfalva KSE  18
4. SK Tóalmás I.  18
5. Csévharaszti KSK  14
6. Jászkarajenői SC  13
7. Farmosi SE  12
8. Pánd KSK  7
9. Vasadi RSC  4
10. Rebelog FC  3
     
     

 

Bővebben:

 

Öregfiúk tabella

Öregfiúk-bajnokság 2019/2020

Déli csoport 

Hely  Csapat Pont
1. Aranyszarvas SE  25
2. FC Dabas  24
3. Monori SE  21
4. Albertirsa SE  21
5. Kakucs KSE  17
6. Újszilvás KSE  10
7. Nagykáta SE  10
8. Táborfalva KSE  9
9. Vasadi RSC  8
10. Hernád SE  6
11. Dabas-Gyón FC  0

 

Támogatóink

 

Pirót Tüzép 

Magyar Labdarúgó Szövetség 

 Pest megyei foci

MLSZ Pest Megyei Igazgatóság

  

 

 

Jelenlévő látogatók

Jelenleg 71 vendég és 0 felhasználó van vonalban.

Vasadi Regionális Sport Club aktualitásai

Régóta várt álom vált valóra a tavasz folyamán. Községünkben működő sportágakat a helyi képviselő-testület és a sportvezetők közös álláspontja alapján immáron egy egyesületben tudhatjuk. Hosszas egyeztetést követően a Vasadi Regionális Sport Clubnál a labdarúgó szakosztály mellett megtalálható a birkózás, a ritmikus gimnasztika, a kosárlabda és a teakwondo.

Itt ragadnánk meg az alkalmat, hogy biztassuk Önöket/biztassunk Titeket gyertek sportolni egyesületünkbe!

Várunk minden kedves mozogni vágyó gyermeket, fiatalt és felnőttet a Vasadi RSC szakosztályaiba!

Az illetékes szövetségeknél is folyamatosan történnek a nevezések a következő versenyévre és rendezvényekre.

A labdarúgó szakosztály már leadta a nevezést a 2015/2016. bajnoki versenyévre. A felnőtt csapat a Megyei III. osztályba lett benevezve, ami nem változás. Az utánpótlás korosztályban történt a legnagyobb változás egyesületünknél. Az idei nyártól a lehető legtöbb korcsoportban nevezünk csapatot. Az évek óta szereplő U18 korosztály idén az U19 bajnokságba lett benevezve. Továbbá nagypályás bajnokságban indítanánk U16 korosztályt. Az U14 korcsoport 3/4 pályán szerepelne és a Bozsik Programban résztvevő korosztályokat is versenyeztetünk U13, U11, U9 és U7 korcsoportban.

 

A birkózásban is képviseltetné magát a Vasadi RSC. Korábban is választhatták és választották is többen Vasadon ezt az ősi sportágat. A jövőben versenyeket láthatunk a helyi iskolában és vasadi színekben küzdhetnek a településen élő gyermekek.

A birkózok mellett a ritmikus gimnasztika is nyári napközis tábort szervez az általános iskolában július hónapban.

 

Érdeklődni lehet a sportolási lehetőségekkel kapcsolatban telefonon ifjabb Szijjártó Imrénél a +36-70 7777-542 számon.

 

Minden jog fenntartva Vasadi Regionális Sport Club 

2004-2014.